SPRÁVA NEMOVITOSTÍ

Vlastnit několik nemovitostí k pronájmu dnes patří k velice rozšiřujícímu trendu živobytí. Zajišťujeme kompletní správní servis, jsme tak silným partnerem pro snadné fungování pronájmu. Nemovitost připravíme, najdeme vhodného nájemce, hlídáme platby, řešíme vyúčtování a případné opravy v průběhu nájmu.

Službu hradíte pouze v případě, že je vaše nemovitost obsazena nájemcem. Nevznikají vám tak případné náklady při neobsazenosti nemovitosti.

Náš specialista zajistí veškerá potřebná a požadovaná pojištění, a to vše s nejlepším poměrem úspěšnosti čerpání a cenou pojištění.

Díky speciálnímu účtu pro každou nemovitost můžeme pravidelně kontrolovat platby, a to bez možnosti jakkoliv disponovat s penězi klienta. Zajišťujeme tímto perfektní dohled a také okamžité vymáhání dlužného nájemného.

V konečné fázi zajistíme i převod médií na nového nájemce, případně zajistíme optimalizaci cen a dodavatelů.

TRH

V první fázi, po prohlídce naším pracovníkem, vypracujeme odhad tržní hodnoty nemovitosti pro zajištění nejvyšší možné ceny nájmu.

NÁJEMCE

Snažíme se zajistit maximální množství informací a zjistit tak bonitu zájemce, tím zamezíme případným budoucím nepříjemným situacím.

PLATBY

Díky speciálnímu účtu, můžeme pravidelně kontrolovat platby, a to bez možnosti jakkoliv disponovat s penězi klientů.

POJIŠTĚNÍ

V případě potřeby nebo zájmu klienta náš specialista zajistí nejvýhodnější pojištění, případně překontroluje stávající pojištění.

VYÚČTOVÁNÍ

Na základě vyúčtování od správce domu, zajišťujeme přeúčtování na nájemníka.

PRÁVNÍK

Naši právníci pro vás zajišťují stoprocentní podporu. Nájemní smlouvy jsou pečlivě zpracovány a zajišťují maximální ochranu.

OPRAVY

Po dobu nájmu zajišťujeme případné opravy i požadované a majitelem odsouhlasené rekonstrukce.

ZASTOUPENÍ

Našim klientům nabízíme možnost využití zastupování, ať už při schůzích společenství nebo družstva, tak i třeba v přeposílání pošty.

Nezávazná objednávka

Vaše jméno (vyžadováno)

* Odesláním formuláře souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů.